Find us on Facebook
Poszukujemy opiekunki do mobilnej seniorki
Uwaga! Ta oferta jest już nieaktualna. Zapraszamy do listy aktualnych ofert
ID ogłoszenia: 39/DE/2020
Lokalizacja: Niemcy
Adres: Bielefeld
Osoba: Pani, lat 78, 162cm wzrostu, 70kg
Data rozpoczęcia opieki: 20.03.2020
Czas trwania opieki: 2 miesiące
Typ zatrudnienia: umowa zlecenie
Wynagrodzenie: 1400€+150€ zwrotu kosztów podróży
Uwaga! To ogłoszenie dotyczy opieki w wariancie całodobowym.

Informacje szczegółowe

Informacje o Podopiecznym
Podopieczna jest osobą poruszającą się samodzielnie, czasami korzysta z balkonika.
Seniorka choruje na cukrzycę i nadciśnienie.
Jest samodzielna, potrzebuje jednak wsparcia w czynnościach życia codziennego.
Jest osobą komunikatywną i otwartą.
Więcej informacji pod numerem: 518 595 546
Zakres obowiązków
Utrzymanie domu w czystości, zakupy, pranie oraz gotowanie.
Spacery oraz organizowanie czasu wolnego.
Wymagania dla Opiekunki
- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi,
- znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym,
- osoba bezkonfliktowa o spokojnym i miłym usposobieniu.
- uczciwość, empatia, sumienność
Korzyści dla Opiekunki
Podopieczna mieszka w domku jednorodzinnym, do dyspozycji opiekunki pokój, TV i internet.
To coś dla mnie! Jak mogę zgłosić się do pracy?

Osoby, które chcą rozpocząć współpracę z Senes Cura zapraszamy serdecznie do wypełnienia formularza Kandydatki na Opiekunkę.

Pozostałe osoby oraz w razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z nami. Zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego lub kontaktu telefonicznego pod numerami 518 595 450, 518 595 546
Danuta Kwiatkowska (Obsługa Klienta)
i 513 875 834
Magda Matusiak (Obsługa Klienta)

Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszymi pozostałymi ofertami.