Find us on Facebook
Szukamy opiekunki do chodzącego Pana z Jastrzębia
Uwaga! Ta oferta jest już nieaktualna. Zapraszamy do listy aktualnych ofert
ID ogłoszenia: 16/PL/2019
Lokalizacja: Polska
Adres: Jastrzębie Zdrój
Osoba: Pan, lat 82, 175cm wzrostu, 80kg
Data rozpoczęcia opieki: 18.11.2019
Czas trwania opieki: czas nieokreślony
Typ zatrudnienia: umowa zlecenie
Wynagrodzenie: -
Uwaga! To ogłoszenie dotyczy opieki w wymiarze godzinowym. Istnieje możliwość przyjęcia kilku ofert opieki godzinowej przez jedną Opiekunkę.

Informacje szczegółowe

Informacje o Podopiecznym
Podopieczny mieszka sam. Porusza się za pomocą balkonika.
Potrzebuje pomocy w czynnościach życia codziennego.
Godziny i dni opieki do ustalenia.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem 518 595 546
Zakres obowiązków
Do obowiązków opiekunki należą: spacery z podopiecznym, przygotowanie posiłków, utrzymywanie mieszkania w czystości na bieżąco,oraz pranie od czasu do czasu.
Wymagania dla Opiekunki
Uczciwość, empatia oraz sumienność.
Korzyści dla Opiekunki
To coś dla mnie! Jak mogę zgłosić się do pracy?

Osoby, które chcą rozpocząć współpracę z Senes Cura zapraszamy serdecznie do wypełnienia formularza Kandydatki na Opiekunkę.

Pozostałe osoby oraz w razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z nami. Zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego lub kontaktu telefonicznego pod numerami 518 595 450, 518 595 546
Danuta Kwiatkowska (Obsługa Klienta)
i 513 875 834
Magda Matusiak (Obsługa Klienta)

Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszymi pozostałymi ofertami.